aktualności klasztoru Zwola wróć

Postępy w budowie klasztoru w Zwoli (czerwiec-październik 2021)


2 listopada, 2021

Jak już wiecie regularnie odbywają się w naszym klasztorze rekolekcje. Dlatego w ostatnim czasie dużo czasu poświęciliśmy na przygotowanie i prowadzenie rekolekcji. Jednak przy okazji prace w Zwoli dalej postępują zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Postęp prac wewnątrz klasztoru

W ostatnich miesiącach zaopatrywaliśmy klasztor w potrzebny sprzęt do kuchni i pokoi. Do kuchni zakupiliśmy m.in. wózek do naczyń, krajalnicę, noże, naczynia i garnki. Do pokoi zakupiliśmy m.in. krzesła, kołdry i pościel.

Postęp prac na zewnątrz klasztoru

Na zewnątrz natomiast pojawiły się lampy abyśmy trafili do klasztoru o zmierzchu. Niedawno posadziliśmy także krzewy: magnolie, czarną sosnę (green tower).

Jesień

A wokół klasztoru możemy też ostatnio podziwiać piękno jesieni.

Dziękujemy!

Dziękujemy, że jesteście z nami, że wspieracie nas modlitwą i ofiarą materialną; dobrym słowem, zachętą do dalszej pracy! O naszych dobrodziejach nieustannie pamiętamy w modlitwie.

karmelici bosi ze Zwoli

[button url=”https://zwola.karmelicibosi.pl/konto/” style=”flat” background=”#136F63″ color=”#ffffff” size=”10″ center=”yes” radius=”2″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″ id=”838473489555909″]Wesprzyj dzieło budowy[/button]