aktualności klasztoru Zwola wróć

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP


Marzec 19, 2020

Dzisiaj obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Z tej też okazji Msza św. w naszej kaplicy (w małym gronie) będzie sprawowana o godz. 18.30.

Zachęcamy też do indywidualnego przemodlenia dzisiejszej Ewangelii z pomocą karmelitańskiego komentarza biblijnego na dzisiejszą uroczystość.

Jako karmelici bosi już od jakiegoś czasu zachęcamy do codziennej modlitwy o zatrzymanie epidemii przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa.

Na dzisiejszą uroczystość – dzięki zaangażowaniu naszych dobrodziejów – zobaczcie jak pięknie została odnowiona figura św. Józefa przy wjeździe na teren naszego klasztoru.

Przez wstawiennictwo tego wielkiego patrona dziękujemy Bogu za każde Wasze wsparcie dla naszego klasztoru. W szczególności przez wstawiennictwo dzisiejszego patrona modlimy się za Was w każdą środę na Mszy św. o godz.18:30. Dzisiaj jest szczególna okazja, żeby podziękować za orędownictwo św. Józefa i za każdego i każdą z Was. Niech św. Józef chroni Was i Wasze rodziny od wszelkiego zła i niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski.

karmelici bosi ze Zwoli